Duszpasterze - obecnie pracujący

  • Ks. mgr lic. Jacek Tabor

    Proboszcz

    Data święceń: 23 maja 1992 r.


  • Ks. Kanonik mgr Tadeusz Hebel

    Emeryt

    Data święceń: 29 czerwca 1962 r.


  • Ks. Kanonik Jan Gabański

    Pomoc duszpasterska

    Data święceń: 24 stycznia 1982 r.


  • Ks. mgr Marek Modzelewski

    Data święceń: 16 czerwca 2001 r.


  • Ks. mgr Daniel Zając

    wikary

    Data święceń: 15 maja 2021 r.


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
131 0.083011150360107