Intencje mszalne

Niedziela
29 marca 2020
07:00
  1. + Klara Kaczmarek - 1 rocz. śm. + Tadeusz - 7 rocz. śm.
08:30
  1. + Stanisław Lewandowski - 11 rocz. śm. ++ rodzice, siostry i bracia
10:00
  1. + Maria Rolbiecka - 8 rocz. śm.
  2. ++ Marianna i Władysław Kalinowscy
11:30
  1. O bł. Boże, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Alicji z okazji 3 urodzin oraz dla jej rodzeństwa i rodziców
13:00
  1. ++ z rodziny z obojga stron
18:00
  1. ++ Maria, Roman, Kazimierz Paruszewscy
Poniedziałek
30 marca 2020
07:00
  1. O bł. Boże, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Kacperka z okazji 1. urodzin i dla całej rodziny
07:30
  1. ++ rodzice z obojga stron ++ z rodziny Zakrzewskich
  2. O bł. Boże, dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla Karola z okazji 18 urodzin
18:00
  1. + mama Elżbieta - 2 rocz. śm.
  2. ++ Lidia, Wacław, Henryka
  3. + Zbigniew Masłowski - 1 rocz. śm.
Wtorek
31 marca 2020
07:00
  1. + mąż Wiesław Lipka ++ z rodziny
07:30
  1. + Leszek Lis - od uczestników pogrzebu
17:30
  1. ++ rodzice: Janina Kopeć - 20 rocz. śm. oraz Czesław Kopeć - 10 rocz. śm.
18:00
  1. + Leszek Niedzielski - od uczestników pogrzebu
18:30
  1. + Zofia - od uczestników pogrzebu
Środa
1 kwietnia 2020
07:00
  1. + Janusz Szałecki oraz + Paweł Skonke - 13 rocz. śm.
07:30
  1. + Stanisław - 8 rocz. śm. ++ rodzice Jan i Wanda
  2. + mąż Roman oraz matka Dominika - 19 rocz. śm. ++ z rodziny Jankowskich i Hirszów
17:30
  1. + Eugenia Sosnowska - od rodziny
18:00
  1. ++ Zyta i Stanisław - w rocz. śm.
18:30
  1. + Jerzy Galikowski - 22 rocz. śm. ++ rodzice z obojga stron + Leokadia Landowska
Czwartek
2 kwietnia 2020
07:00
  1. + Kazimiera - od uczestników pogrzebu
  2. + mąż Marian - 23 rocz. śm. ++ z rodziny
07:30
  1. ++ rodzice Krystyna i Tadeusz - w rocz. śm.
17:30
  1. Dziękczynna za dar sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa oraz o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
18:00
  1. + Alfons Niklas - 3 rocz. śm.
18:30
  1. Aby nigdy nie zabrakło kapłanów i osób życia konsekrowanego gotowych poświęcić swoje życie na służbę Bogu i ludziom
Piątek
3 kwietnia 2020
07:00
  1. + Stefan, Marianna, Helena i Jan Boksowie
07:30
  1. + mąż Michał ++ rodzice z obojga stron
17:30
  1. + Jan Rohde - od uczestników pogrzebu
18:00
  1. + Feliks Walder w rocz. śmierci, Halina i zmarłych z rodziny Walder i Szymańskich
18:30
  1. + Jerzy Gostomski - 2 rocz. śm.
Sobota
4 kwietnia 2020
07:00
  1. + Zofia - 5 rocz. śm. ++ Roman i Wiesław
07:30
  1. W intencji wynagradzającej NSM za grzechy nasze i świata i rozpowszechnianie nabożeństw 1. sobotnich
17:30
  1. + Tadeusz Mańczyk - 47 rocz. śm.
18:00
  1. + Danuta Szukała - 5 rocz. śm.
18:30
  1. Krucjata Wyzwolenia Człowieka
Niedziela
5 kwietnia 2020
07:00
  1. + Kazimierz Kęder + Jan Baryła - intencja od pp. Smentków
08:30
  1. + Czesław Dąbrowski - 36 rocz. śm.
10:00
  1. ++ Leokadnia, Stanisław, Danuta Góreccy
11:30
  1. ++ rodzice: Kazimierz, Apolonia, Włodzimierz, Teofil, Emilia, Andrzej Sierant
13:00
  1. W intencji Parafian
15:00
  1. rez.
18:00
  1. + Halina - 6 rocz. śm. ++ Kazimierz i Krzysztof
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
292 2.3354029655457