XV Niedziela Zwykła – 12. 07. 2020 r.

12 lipca 2020

1. Różaniec w intencji Ojczyzny i o ustanie epidemii  codziennie o godz. 17.30.
  2. Rozpoczęły się wakacje i czas urlopowy. Serdecznie witamy wszystkich gości przebywających w naszej parafii i życzymy miłego wypoczynku. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie i uczestnictwie we Mszy św. Zapraszamy na Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 7.00, 7.30 i 18.00.
  3. Litania do Najświętszej Krwi Pańskiej codziennie  po  wieczornej Mszy św.
  4. W środę spotkanie wspólnoty Krwi Chrystusa po wieczornej Mszy św.
  5. W tym tygodniu wspomnienie:
    • Jutro w poniedziałek  13.07 zapraszamy o godz. 20.00 na Mszę św. Fatimską połączoną z procesją wokół kościoła z rozważaniem tajemnic Różańca św. Prosimy zabrać ze sobą świece. Mszy św. będzie przewodniczył i wygłosi homilię ks. Neoprezbiter Damian Trzebiatowski, który udzieli również błogosławieństwa prymicyjnego.
    • W środę – wspomnienie św. Bonawentury
    • W czwartek – święto NMP z Góry Karmel
  6. Zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn do żywego Różańca. Zapisy po Mszy św. w zakrystii.
  7. W okresie wakacyjnym od początku lipca biuro parafialne będzie czynne w środy i piątki w godz. 15.30-17.30.
  8. Pragnę wszystkim podziękować za tzw. Tacę wirtualną na potrzeby parafii i za złożone ofiary w kościele oraz za złożone ofiary na kaplicę adoracji dziennej. W ubiegłą niedzielę do puszek zebraliśmy 3100 zł. i w zakrystii na zeszyt ofiarę złożyło 9 rodzin na sumę 1500 zł. Bóg zapłać za te ofiary.
  9. Relikwie św. Rity są już w Parafii. Dziękujemy opatrzności Bożej, że udało się tak szybko pozyskać te Relikwie.
  10. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego i nasz biuletyn informacyjny. Wszystkie ogłoszenia dostępne na naszej stronie internetowej.
  11. W tym tygodniu odeszła do domu Pana.
    • śp. Elżbieta Kamińska z ul. Kartuskiej l. 87

» Archiwum | Pobierz jako PDF