XI Niedziela Zwykła – 17.06.2018 r.

17 czerwca 2018

1. Przez cały miesiąc czerwiec nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa przed wieczorną Mszą św.
  2. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie „Wspólnoty  Studnia serc”.
  3. W środę wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  4. W czwartek zapraszamy na Adoracje Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.
  5. W tym tygodniu Parafia podpisała  umowę z Urzędem Miejskim i powoli przygotowujemy się do remontu kolejnego odcinka dachu naszego kościoła. W tym roku dotacja wynosi również 200.000 tyś złotych jest to 43% planowanych robót. Bóg zapłać za każdą ofiarę złożona na ten cel. Nasz wkład wynosi 264.000 zł. W ubiegłym tygodniu na ten cel ofiarę złożyło 11 rodzin. Zebraliśmy 1550 zł. Ofiary można wpłacać tradycyjnie w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania, ewentualnie przelewem na nasze parafialne konto.
  6. Msze św. na zakończenie roku szkolnego:
    szkoła Lingwista w czwartek o godzinie 9.00 i szkoła Nr. 14 w piątek o godzinie 8.30. Zapraszamy dzieci i młodzież oraz nauczycieli i rodziców na Uroczystą Eucharystię.
  7. Dzisiaj w  niedzielę 17 czerwca – zbiórka do puszek na kolonie letnie dla niezamożnych dzieci i młodzieży oraz ministrantów  z naszej parafii.
  8. W kiosku i w zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a także ciekawe książki i dewocjonalia.

» Archiwum | Pobierz jako PDF