XXV Niedziela Zwykła – 20.09.2020 r.

20 września 2020

• We wtorek spotkanie wspólnoty „Amen” po wieczornej Mszy św.
    • Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana-Tha w środę po wieczornej Mszy św.
    • Również w środę zaproszenie od wspólnoty Krwi Chrystusa na spotkanie po wieczornej Mszy świętej.
    • W czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu.
    • W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie wspólnoty młodzieżowej.
  3. W przyszłą niedzielę spotkanie Apostolatu Maryjnego o godzinie 16.30.
  4. W przyszły poniedziałek  28 września 2020, godz. 15:00 zapraszamy serdecznie na modlitwę Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata! Modlitwa odbędzie się przed kościoła przy pętli tramwajowej.
  5. Zachęcamy do zapisów na godzinną adorację w naszej Kaplicy. Zapisy będą się odbywały przy wyjściu z kościoła  po każdej Mszy św.
  6. Zapraszamy do działu w jednodniowej pielgrzymce do Lichenia dnia 10 października. Szczegóły i zapisy u ks. Wojciecha.
  7. Plan spotkań dla dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do Sakramentu Pokuty i Eucharystii, w poniedziałek 14.09  pierwsza grupa 3A i 3B o godzinie 16.30 i 3B i dzieci, które są w parafii a uczęszczają do innych szkól w poniedziałek  również o godzinie 17.15  Natomiast dzieci z pozostałych szkół zapraszamy na zapisy albo we te wyznaczone dni albo w przyszłą niedzielę  po Mszy św.
  8. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie do salki parafialnej w poniedziałek o godzinie 19:00 lub w czwartek o godzinie 19:00. Przypominamy., iż według wytycznych Sakrament Bierzmowania odbywa się w parafii zamieszkania.
  9. Chłopców pragnących służyć przy ołtarzu jako ministranci prosimy o kontakt z Ks. Wojciechem.
  10. Ministrantów młodszych zapraszam na zbiórkę w poniedziałek o godzinie 18.30.
  11. Pragnę wszystkim podziękować za tzw. Tacę wirtualną na potrzeby parafii i za złożone ofiary w kościele oraz za złożone ofiary na kaplicę adoracji dziennej. W ubiegłym tygodniu ofiarę złożyło 11 rodzin na sumę 1550 zł. Bóg zapłać za te ofiary. W przyszłym niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby Gdańskiego Seminarium Duchownego.
  12. Wszystkim ofiarodawcom wspierającym nasze parafialne działania składamy serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy za modlitwę, słowa życzliwości wsparcie materialne.
  13. W zakrystii i kiosku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
    • Śp. Kazimierz Plichta z ul. Kartuskiej l. 70

» Archiwum | Pobierz jako PDF