III Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018 r.

15 kwietnia 2018

1. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się X Tydzień Biblijny przeżywany pod hasłem: „Weźmijcie Ducha Świętego”.
  2. Przez cały dzień w zakrystii będą trwały zapisy wszystkich, którzy chcą wesprzeć dzieło caritas Rodzina rodzinie. Czyli pomoc Rodzinom w Syrii. Jest to druga edycja. W ubiegłej edycji wspomagaliśmy 10 rodzin. Na okres pół roku można zdeklarować miesięcznie dowolną kwotę. Caritas przeznacza około 700 zł miesięcznie dla rodziny w Syrii. Wspólnie możemy wesprzeć w ten sposób kilka rodzin.
  3. Różaniec w intencji Ojczyzny codziennie o godz. 17.30.
  4. Jutro w poniedziałek zapraszamy na Koncert Młodych Talentów z Mińska na Białorusi. 40 młodych muzyków wystąpi w naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy.
  5. We wtorek spotkanie wspólnoty Studnia Serc o godzinie 19.00.
  6. W środę po wieczornej Mszy św. Wspólnota Marana – Tha zaprasza na spotkanie w salce katechetycznej.
  7. W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Adoracje a  po Adoracji wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  8. W najbliższy Piątek zapraszamy wszystkich a zwłaszcza młodzież na Wieczór Modlitwy Młodych, który rozpocznie się w naszej Parafii o godzinie 19.00 i potrwa do północy. Gościem honorowym jest nawrócony Gangster Paweł Cwynar – były gangster, wielokrotny recydywista, więzień szczególnie niebezpieczny, za kratami spędził łącznie kilkanaście lat.
  9. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego i nasz Biuletyn informacyjny.
    • Śp. Ryszard Warmke z ul. Szarej l. 69
    • Śp. Krystyna Szudzińska-Krysztofik z ul. Wojskiego l. 81