V Niedziela Zwykła – 10.02.2019 r.

10 lutego 2019

2. Jutro  w poniedziałek 11 lutego – NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorych. Wszystkich starszych, chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 połączoną z udzieleniem  sakramentu chorych i błogosławieństwem Lourdzkim. Hasłem tegorocznego dnia są słowa św. Mateusza  „Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie” Prosimy o przekazanie informacji chorym i starszym oraz o pomoc w dotarciu lub dowiezieniu do kościoła.
  3. We wtorek o godzinie 19.00 zapraszamy na spotkanie grupę modlitewną, Studnia Serc.
  4. W środę spotkanie wspólnoty Marana Tha po wieczornej Mszy Świętej.
  5. W czwartek zapraszamy młodzież, na spotkanie oazy. Najpierw Msza św. o godzinie 18.00 i potem adoracja i uwielbienie w kościele. Zapraszamy serdecznie.
  6. W tym tygodniu w czwartek rozpoczął  się Światowy Tydzień Małżeństw. Zapraszamy dzisiaj w  niedzielę po wieczornej Mszy Św. na modlitwę małżonków poprowadzoną przez Domowy Kościół. W czasie adoracji odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Zapraszamy serdecznie.
  7. Chętne małżeństwa, które  chciały by należeć do wspólnoty Domowego Kościoła zapraszamy na spotkanie bezpośrednio po dzisiejszej adoracji.
  8. Dzisiaj w  niedzielę II niedziela miesiąca zbiórka na tacę na nasze  inwestycje. Zostało nam do spłaty nieco ponad 40.000. Jak można zobaczyć rozpoczął się kolejny etap remontu dachu.
  9. Zapraszamy do sklepiku. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Przy wyjściu z kościoła można zabrać do domu nasz biuletyn parafialny z ogłoszeniami.
    • Śp. Zygmunt Dettlaff z ul. ks. Robaka l. 70
    • Śp. Hugon Szlak z ul. Zakopiańskiej l. 82