III Niedziela Zwykła – 26.01.2020 r.

25 stycznia 2020

1. Różaniec o zgodę w Ojczyźnie codziennie od poniedziałku do soboty o godzinie 17.30. Zapraszamy do modlitwy.
    • W tym tygodniu  I sobota miesiąca. W sobotę 1 lutego – Kapłani przed południem odwiedzą chorych z posługą sakramentalną. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP po wieczornej Mszy św.
    • W niedzielę 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego przeżywamy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Jest to tradycyjne wspomnienie Matki Bożej Gromnicznej, zachęcamy, aby przynieść ze sobą świece, które poświęcimy.
  2. W środę zapraszamy na Mszę św. o godzinie 18.00 i kolejne  spotkanie wspólnoty, które noszą Szkaplerz św. Michała Archanioła.
  3. W środę spotkanie wspólnoty Marana Tha po wieczornej Mszy Świętej.
  4. Również w środę spotkanie dla wspólnoty Krwi Chrystusa w kościele po wieczornej Mszy św.
  5. Również tradycyjnie w ostatni w czwartek miesiąca od godziny 10.00 w salce parafialnej przyjmuje Pani Radca Prawny.
  6. W czwartek po Mszy św. tradycyjna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. Spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do sakramentu Pokuty i Eucharystii odbędzie się w czwartek 30 stycznia po Mszy św. wieczornej i po adoracji około 19.00.
  8. Przypominamy o Pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach 21.02-28.02.2020 ostatnie trzy dni aby się zapisać.
  9. Plan Kolędy
    • Poniedziałek 27.01 – Szara 10-26,27A, Szara 28-41; Kartuska 77AB, 79, 79AB, 81
    • Wtorek – 28.01 – Szara 27B; Kartuska 83-103np
    • Środa – 29.01 – Kolęda dodatkowa
      Kolęda rozpoczyna się od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00 natomiast w sobotę o godzinie 15.00
  10. W zakrystii i kiosku można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
  11. Wszystkim Parafianom, Sympatykom, Dobroczyńcom i Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary. Tym, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny czy inne jubileusze, nasza wspólnota kapłańska składa najlepsze życzenia wraz z darem modlitwy. Zaś wszystkich drogich zmarłych polecamy Miłosierdziu Bożemu.
  12. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy:
    • Śp. Ks. Edward Masewicz - 7 rocz. śmierci
    • Śp. Eugenia Sosnowska z ul. Kartuskiej l. 96