IV Niedziela Zwykła – 02.02.2020 r.

2 lutego 2020

2. Mszę św. dziękczynną w intencji wszystkich rodzin, które przyjęły wizytę duszpasterską  odprawimy w niedzielę  9 lutego o godz. 13.00.
  3. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację. Adorację poprowadzi nasza wspólnota modlitewna „Amen”.
  4. W środę spotkanie wspólnoty Marana Tha po wieczornej Mszy Świętej.
  5. Również w środę spotkanie dla wspólnoty Krwi Chrystusa w kościele po wieczornej Mszy św.
  6. Jutro po Mszy św. wieczornej zmianka tajemnic Żywego Różańca.
  7. W czwartek przypada I czwartek miesiąca. Po Mszy św w czasie adoracji i modlitwa o powołania.
  8. I piątek miesiąca, spowiedź święta na rannych Mszach Świętych i po południu od godziny 16.00. Msza św. I-piątkowa dla dzieci o godzinie 17.00.
  9. W tym tygodniu w piątek rozpoczyna się Światowy Tydzień Małżeństw. Zapraszamy w przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy Św. na modlitwę małżonków poprowadzoną przez Domowy Kościół. W czasie adoracji odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Modlitwa za małżeństwa również w przyszły czwartek na Adoracji Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy Św. Zapraszamy serdecznie.
  10. Spotkanie dla rodziny franciszkańskiej we wtorek o godzinie 16.30. Wspólnota zaprasza wszystkich chętnych i zainteresowanych życiem naszego Patrona Św, Franciszka.
  11. W przyszłą niedzielę II niedziela miesiąca zbiórka na tacę na nasze  inwestycje. Zostało nam do spłaty nieco ponad 120.000. Ofiary na remont dachu można również składać w zakrystii lub bezpośrednio na konto Parafii, a dzisiaj tradycyjnie zbiórka do puszek na ogrzewanie kościoła. Rachunek wyniósł 4800 zł.
  12. Po przerwie wznawiamy spotkania dla młodzieży, która w tym roku przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  13. Zapraszamy do sklepiku. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Przy wyjściu z kościoła można zabrać do domu nasz biuletyn parafialny z ogłoszeniami.
    • W czwartek 6 lutego przypada 55. rocz. śmierci Ks. Jana Cymanowskiego – drugiego proboszcza naszej Parafii

» Archiwum | Pobierz jako PDF