V Niedziela Zwykła – 09.02.2020 r.

9 lutego 2020

2. Mszę św. dziękczynną w intencji wszystkich rodzin, które przyjęły wizytę duszpasterską  odprawimy w niedzielę   9 lutego o godz. 13.00.
  3. We wtorek 11 lutego – NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorych. Wszystkich starszych, chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 połączoną z udzieleniem  sakramentu chorych i błogosławieństwem Lourdzkim. Hasłem tegorocznego dnia są słowa św. Mateusza  „«Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię»” Prosimy o przekazanie informacji chorym i starszym oraz o pomoc w dotarciu lub dowiezieniu do kościoła.
  4. W środę spotkanie wspólnoty Marana Tha po wieczornej Mszy Świętej.
  5. Również w środę spotkanie dla wspólnoty Krwi Chrystusa w kościele po wieczornej Mszy św.
  6. W tym tygodniu trwa Światowy Tydzień Małżeństw. Zapraszamy dzisiaj w  niedzielę po wieczornej Mszy Św. na modlitwę małżonków poprowadzoną przez Domowy Kościół. W czasie adoracji odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Zapraszamy serdecznie.
  7. Modlitwa za małżeństwa również w przyszły czwartek na Adoracji Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy Św. Zapraszamy serdecznie.
  8. Chętne małżeństwa, które  chciały by należeć do wspólnoty Domowego Kościoła zapraszamy na spotkanie bezpośrednio po dzisiejszej adoracji.
  9. Dzisiaj w  niedzielę II niedziela miesiąca zbiórka na tacę na nasze inwestycje. Zostało nam do spłaty nieco ponad 120.000. Ofiary na remont dachu można również składać w zakrystii lub bezpośrednio na konto Parafii, w ubiegłym tygodniu ofiarę złożyło 9 rodzin na dach zebraliśmy 1250 zł., natomiast na ogrzewanie zebraliśmy 1950 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  10. Po przerwie wznawiamy spotkania dla młodzieży, która w tym roku przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  11. Zapraszamy do sklepiku. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Przy wyjściu z kościoła można zabrać do domu nasz biuletyn parafialny z ogłoszeniami.
    • Śp. Aleksandra Karpińska z ul. Kartuskiej l. 62
    • Śp. Stanisława Bobek z ul. Kolonia Zręby l. 96