VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020 r.

16 lutego 2020

2. W tym tygodniu w sobotę – święto Katedry Św. Piotra.
  3. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie wspólnoty AMEN.
  4. W środę spotkanie wspólnoty Marana Tha po wieczornej Mszy Świętej.
  5. Również w środę spotkanie dla wspólnoty Krwi Chrystusa w kościele po wieczornej Mszy św.
  6. W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego.
  7. Dzisiaj w niedzielę zbiórka do puszek na ogrzewanie. Rachunek za kościół wyniósł 4828 zł. W I niedzielę zebraliśmy 1950 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  8. W przyszłą niedzielę  przypada 29 rocznica święceń biskupich Ks. Abp. Sławoja Leszka Głódzia. Pamiętajmy o nim w swoich modlitwach.
  9. Zapraszamy do sklepiku. Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego. Przy wyjściu z kościoła można zabrać do domu nasz biuletyn parafialny z ogłoszeniami.
    • Śp. Jadwiga Pleszka z ul. Bądkowskiego l. 76
    • Śp. Maciej Naskręcki z ul. Bądkowskiego l. 73

Wszystkim Parafianom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień

» Archiwum | Pobierz jako PDF