XII Niedziela Zwykła – 21.06.2020 r.

21 czerwca 2020

1. Pozdrawiamy serdecznie naszych Parafian i Gości.
  2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego są sprawowane codziennie bezpośrednio po wieczornej Mszy św. w tym roku połączone z Różańcem o ustanie epidemii. Transmisja przez media społecznościowe.
  3. Zapraszamy młodzież klas VIII, którzy przystąpią w przyszłym roku do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie (zapisy) do salki w czwartek o godzinie 19.00 z zachowaniem zasad dotyczących spotkań w czasie pandemii. Zapraszamy zwłaszcza młodzież, która uczęszcza do innych szkół niż 14.
  4. Z kalendarza Liturgicznego:
    • We wtorek 24.06 – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  5. Pragnę wszystkim podziękować za tzw. Tacę wirtualną na potrzeby parafii  i za złożone ofiary w kościele oraz za złożone ofiary na kaplicę adoracji dziennej. Jutro rozpoczyna się montaż tabernakulum, zostały odczyszczone witraże i malowany jest obraz św. Rity specjalnie dedykowany do naszej Parafii. Rozpoczęły się również starania o relikwie św. Rity.
  6. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego i nasz biuletyn informacyjny. Wszystkie ogłoszenia dostępne na naszej stronie internetowej.
  7. W tym tygodniu odeszli do domu Pana:
    • Śp. Stanisław Czuber z ul. Malczewskiego l. 73
    • Śp. Małgorzata Badzio z ul. Pana Tadeusza l. 87