XIII Niedziela Zwykła – 28.06.2020 r.

28 czerwca 2020

1. Różaniec w intencji Ojczyzny i o ustanie epidemii codziennie o godz. 17.30.
  2. Rozpoczęły się wakacje i czas urlopowy. Serdecznie witamy wszystkich gości przebywających w naszej parafii i życzymy miłego wypoczynku. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie i uczestnictwie we Mszy św. Zapraszamy na Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 7.00, 7.30 i 18.00.
  3. Do końca czerwca nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornych Mszach św. Natomiast od 1 lipca Litania do Najświętszej Krwi Pańskiej codziennie również po wieczornej Mszy św.
  4. W środę spotkanie wspólnoty Krwi Chrystusa po wieczornej Mszy św.
  5. I czwartek miesiąca 2 lipca – modlitwa o powołania kapłańskie i o świętość kapłanów.
  6. I piątek miesiąca 3 lipca – spowiedź św. od godziny 17.00 oraz Wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  7. I sobota miesiąca 4 lipca – wynagradzamy Niep. Sercu NMP nabożeństwem po wieczornej Mszy św. połączone z Różańcem.
  8. W poniedziałek Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła, tradycyjnie ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej – tzw. „Świętopietrze”. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dodatkowa Msza św. o godzinie 9.00. Natomiast wieczorem czcicieli św. Michała Archanioła zapraszamy na Mszę św. swoje comiesięczne spotkanie. W piątek – św. Tomasza Apostoła.
  9. Zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn do żywego Różańca. Zapisy po Mszy św. w zakrystii.
  10. W okresie wakacyjnym od początku lipca biuro parafialne będzie czynne w środy i piątki w godz. 15.30-17.30.
  11. Pragnę wszystkim podziękować za tzw. Tacę wirtualną na potrzeby parafii i za złożone ofiary w kościele oraz za złożone ofiary na kaplicę adoracji dziennej. Tabernakulum już prawie zostało zamontowane.
  12. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Kaplicę adoracji dziennej. Bóg zapłać za każdą ofiarę.
  13. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego i nasz biuletyn informacyjny. Wszystkie ogłoszenia dostępne na naszej stronie internetowej.
  14. W tym tygodniu odeszli do domu Pana:
    • śp. Zofia Grzesik z ul. Kartuskiej l. 81
    • śp. Jan Kałuża z ul. Pana Tadusza l. 97