XIV Niedziela Zwykła – 05.07.2020 r.

5 lipca 2020

1. Różaniec w intencji Ojczyzny i o ustanie epidemii  codziennie o godz. 17.30.
  2. Rozpoczęły się wakacje i czas urlopowy. Serdecznie witamy wszystkich gości przebywających w naszej parafii i życzymy miłego wypoczynku. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie i uczestnictwie we Mszy św. Zapraszamy na Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 7.00, 7.30 i 18.00.
  3. Litania do Najświętszej Krwi Pańskiej codziennie po wieczornej Mszy św.
  4. W środę spotkanie wspólnoty Krwi Chrystusa po wieczornej Mszy św.
  5. W tym tygodniu wspomnienie:
    • W poniedziałek 6 lipca – po wieczornej Mszy św. wymiana Tajemnic Różańca św.
    • W środę 8 lipca – wspomnienie Św. Jana z Dukli, kapłana
    • W sobotę 11 lipca – święto Św. Benedykta, opata patrona Europy
  6. Zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn do żywego Różańca. Zapisy po Mszy św. w zakrystii.
  7. W okresie wakacyjnym od początku lipca biuro parafialne będzie czynne w środy i piątki w godz. 15.30-17.30.
  8. Pragnę wszystkim podziękować za tzw. Tacę wirtualną na potrzeby parafii i za złożone ofiary w kościele oraz za złożone ofiary na kaplicę adoracji dziennej.
  9. Dzisiaj w niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Kaplicę adoracji dziennej. Bóg zapłać za każdą ofiarę. Wczoraj zostały przywiezione 3 ławki, a więc te pracę cały czas trwają. Ofiary również można składać tradycyjnie po każdej Mszy św. w zakrystii.
  10. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego i nasz biuletyn informacyjny. Wszystkie ogłoszenia dostępne na naszej stronie internetowej.
  11. W tym tygodniu odeszli do domu Pana:
    • śp. Elżbieta Kubawska z ul. Kartuskiej l.94

» Archiwum | Pobierz jako PDF