XVII Niedziela Zwykła – 26.07.2020 r.

26 lipca 2020

1. Różaniec w intencji Ojczyzny i o ustanie epidemii  codziennie o godz. 17.30.
  2. Rozpoczęły się wakacje i czas urlopowy. Serdecznie witamy wszystkich gości przebywających w naszej parafii i życzymy miłego wypoczynku. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie i uczestnictwie we Mszy św.
  3. Litania do Najświętszej Krwi Pańskiej codziennie  po  wieczornej Mszy św.
  4. W środę spotkanie wspólnoty Krwi Chrystusa po wieczornej Mszy św.
  5. W tym tygodniu wspomnienie:
    • We wtorek 28.07 – Św. Charbela
    • W środę 27.07 – Św. Marty
    • W piątek 31.07 – Św. Ignacego z Loyoli
    • W sobotę 1 sierpnia – Św. Alfonsa Ligurii
  6. W okresie wakacyjnym od początku lipca biuro parafialne jest czynne w środy i piątki w godz. 15.30-17.30.
  7. 28 lipca wyrusza kolejna Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. W tym roku w związku z epidemią w pielgrzymce bierze udział tylko 50 osób i będzie to sztafeta, codziennie inne osoby. Grupa biało-złota to grupa wsparcia modlitewnego.
  8. Dzisiaj w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa po każdej Mszy św. możliwość poświęcenia pojazdów i kierowców.
  9. Pragnę wszystkim podziękować za tzw. Tacę wirtualną na potrzeby parafii i za złożone ofiary w kościele oraz za złożone ofiary na kaplicę adoracji dziennej. W ubiegłym tygodniu ofiarę złożyło 6 rodzin na sumę 3550 zł. Bóg zapłać za te ofiary.
  10. Na prośbę Biura  FidesTour, z którym współpracujemy ogłaszamy pielgrzymkę w dniach 5.10 do 9.10 śladami św. Jana Pawła i Kard. Stefana Wyszyńskiego na Podhale. Zapisy w zakrystii.
  11. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego i nasz biuletyn informacyjny. Wszystkie ogłoszenia dostępne na naszej stronie internetowej.
  12. W tym tygodniu odeszli do domu Pana:
    • śp. Edward Zieliński z ul. Ogińskiego l.71

» Archiwum | Pobierz jako PDF