IV Niedziela Wielkanocna – 25.04.2021 r.

25 kwietnia 2021

1. Dzisiaj w  niedzielę 25 kwietnia odbywa  się akcja „Pola nadziei”. Będziemy mogli naszą ofiarą wspomóc funkcjonowanie hospicjów na Pomorzu.
  2. Dzisiaj niedziela  Dobrego Pasterza  rozpocznie się Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie.
  3. W sobotę 1 maja – wspomnienie Św. Józefa rzemieślnika. Nabożeństwa majowe będą sprawowane o godzinie 17.30 przed wieczorną Mszą św. Na Wzgórzu Mickiewicza nabożeństwo majowe przy kapliczce odbywa się tradycyjnie o godz. 19.00, do udziału w którym serdecznie zachęcamy oczywiście zachowując przepisy sanitarne czyli zachowanie odległości 1,5 i zakrywanie ust i nosa.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca 1 maja przed południem  kapłani odwiedzą chorych i starszych z komunią Św. Wieczorem z racji I soboty miesiąca Wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone z Różańcem.
  5. W przyszły poniedziałek 3 maja w uroczystość Matki Boskiej Królowej Polski Msze Święte będą odprawiane w porządku niedzielnym.
  6. Codziennie po zakończeniu adoracji w kaplicy św. Rity Różaniec w intencji Ojczyzny o godz. 17.30.
  7. W poniedziałek o godzinie 19.00 spotkanie nowej wspólnoty Maryjnej.
  8. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie wspólnoty Krwi Chrystusa.
  9. W czwartek nasza Adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.
  10. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. o godzinie 15.00.
  11. W najbliższy czwartek w godzinach od 10.00-12.00 będzie przyjmowała pani mecenas natomiast od miesiąca maja w 2 i 4 czwartek miesiąca.
  12. W zakrystii można jeszcze nabywać egzemplarze Pisma Św.
  13. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego i nasz Biuletyn informacyjny.
    • Śp. Jacek Zagrobski l. 59;
    • Śp. Lilia Miszczuk-Wróblewska l. 83;