W tym tygodniu:

• W niedzielę 28 maja na Mszy św. o godzinie 13.00 będziemy przeżywać Srebrny Jubileusz 25 lat kapłaństwa Ks. Proboszcza. Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji.
  • Od 1 czerwca nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego po wieczornej Mszy św.
  • W środę 10.05 rozpoczął się 7 tygodniowy cykl katechez pt. Seminarium Odnowy Wiary. Kolejne spotkanie w najbliższą środę  31.05. Rozpoczęcie o godzinie 19.00.
  • W tym tygodniu I czwartek miesiąca, w tym dniu modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  • W I piątek miesiąca spowiedź na rannych Mszach św. oraz po południu od godz. 16.30. Msza św. Pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 17.00. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające NSPJ.
  • W sobotę 3 czerwca – I sobota miesiąca. Kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP po wieczornej Mszy św.