W tym tygodniu:

• W poniedziałek 29 czerwca uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Tradycyjnie ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej – tzw. „ Świętopietrze”. Bóg zapłać za złożone ofiary. Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 9.00 i 18.00.
  • W czwartek 2 lipca – modlimy się o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne. Jest to I czwartek miesiąca.
  • W piątek 3 lipca – święto Św. Tomasza Apostoła. wynagradzamy NSPJ za wszystkie grzechy. Jest to I piątek miesiąca. Spowiedź na rannych Mszach św. oraz po południu od godz. 17.30.
  • W sobotę 4 lipca – wynagradzamy Niep. Sercu NMP – po wieczornej Mszy św. nabożeństwo połączone z Różańcem.

Remont dachu kościoła

Remont dachu kościoła W ostatnim czasie został dokonany przegląd dachu kościoła na wieży i od strony ul. Kartuskiej. Uszkodzone fragmenty zostały tymczasowo połatane, jednak ze względu na zły stan dachu trzeba liczyć się z tym, że w przyszłości porywisty wiatr wyrządzi dalsze szkody. Niezbędny jest kapitalny remont. więcej »
ŚP. KS. PROBOSZCZ ANDRZEJ SCIESINSKI 1966-2015