W tym tygodniu:

• W poniedziałek 20 października – Św. Jana Kantego, kapłana.
  • We wtorek 21 października – Bł. Jakuba Strzemię, kapłana.
  • W środę 22 października – Św. Jana Pawła II, Papieża. Po Mszach św. będzie możliwość oddania czci relikwiom Świętego. Po wieczornej Mszy św. Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana-Tha.
  • W sobotę 25 października – w nocy następuje zmiana czasu z letniego na zimowy.
  • W przyszłą niedzielę 26 października – rozpoczynamy rekolekcje ewangelizacyjne, które poprowadzi Ks. Łukasz Wisiecki z diecezji Pelplińskiej. Rekolekcje odbędą się w dniach 26-29 października. Nauki w poniedziałek, wtorek i środę o godzinie 20 w Kościele. Ulotki zapraszające na rekolekcje są rozłożone na ostatnich ławkach w Kościele. Oprawę muzyczną poprowadzi zespół muzyczny „Familia HP”. Po Mszy św. o godz. 10.00 koncert pieśni tego zespołu.
  • Zapraszamy dzieci na nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Wszystkich parafian zapraszamy na nabożeństwa Różańcowe przez cały miesiąc po wieczornych Mszach św.
KOPIA OBRAZU MB CZĘSTOCHOWSKIEJ POŚWIĘCONA PRZEZ KS. ARCYBISKUPA T. GOCŁOWSKIEGO 5.10.2014 R.