W tym tygodniu:

• Różaniec w intencji Ojczyzny codziennie o godz. 17.30.
  • Do końca miesiąca czerwca nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornych Mszach św.
  • Rozpoczęły się wakacje i czas urlopowy. Serdecznie witamy wszystkich gości przebywających w naszej parafii i życzymy miłego wypoczynku. Nie zapominajmy w tym czasie o modlitwie i uczestnictwie we Mszy św. Zapraszamy na Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 7.00, 7.30 i 18.00.
  • We wtorek Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła tradycyjnie ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej – tzw. „Świętopietrze”. Bóg zapłać za złożone ofiary. Dodatkowa Msza św. o godzinie 9.00.
  • W tym tygodniu I sobota miesiąca 1 lipca – wynagradzamy Niepokalanemu Sercu NMP nabożeństwem po wieczornej Mszy św. połączone z Różańcem.
  • W okresie wakacyjnym od początku lipca biuro parafialne będzie czynne w środy i piątki w godz. 15.30-17.30.