W tym tygodniu:

• We wtorek 1 września – bł. Bronisławy, dziewicy; po wieczornej Mszy św. wymiana Tajemnic Różańca.
  • W środę 2 września zapraszamy wszystkie dzieci na godzinę 8.30 Razem z nauczycielami i rodzicami  na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.
  • W czwartek 3 września – św. Grzegorza Wielkiego, papieża. Tego dnia modlimy się o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne, a po wieczornej Mszy św. zapraszamy do salki parafialnej osoby, które zapisały się na pielgrzymkę.
  • W piątek 4 września – I piątek miesiąca. Spowiedź na rannych Mszach św. oraz po południu od godz. 16.00. Msza św. Pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 17.00. po wieczornej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające NSPJ i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W sobotę 5 września – po rannych Mszach św. ks. Marcin-senior odwiedzi chorych z posługą sakramentalną. Ks. Proboszcz i ks. Marcin-junior wyjątkowo odwiedzą chorych w I piątek miesiąca. Ksiądz Adam odwiedzi swoich chorych w innym terminie. Jest to I sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP po wieczornej Mszy św. połączone z Różańcem.
  • W przyszłą niedzielę 6 września – zapraszamy młodzież rodziców i nauczycieli na Msze św. rozpoczynającą Nowy Rok Szkolny. Młodzież na godz. 10.00, dzieci z klasy „O” na 11.30. Na tej Mszy św. odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Zachęcamy młodzież i dzieci do skorzystania z sakramentu pojednania.

Remont dachu kościoła

Remont dachu kościoła W ostatnim czasie został dokonany przegląd dachu kościoła na wieży i od strony ul. Kartuskiej. Uszkodzone fragmenty zostały tymczasowo połatane, jednak ze względu na zły stan dachu trzeba liczyć się z tym, że w przyszłości porywisty wiatr wyrządzi dalsze szkody. Niezbędny jest kapitalny remont. więcej »
ŚP. KS. PROBOSZCZ ANDRZEJ SCIESINSKI 1966-2015