Próby
scholi parafialnej odbywają się w czwartki o 17.30

Zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej i przedszkolaków

W tym tygodniu:

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w kościele po wieczornych Mszach św. oraz tradycyjnie na Wzgórzu Mickiewicza przy kapliczce o godz. 19.00. Natomiast w każdą sobotę maja o godzinie 20.30 zapraszamy na Apel Jasnogórski połączony z nabożeństwem majowym.
  • W środę po wieczornej Mszy św. wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie.
  • W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  • W piątek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adorację połączoną z nabożeństwem majowym.

Remont dachu kościoła

Remont dachu kościoła W ostatnim czasie został dokonany przegląd dachu kościoła na wieży i od strony ul. Kartuskiej. Uszkodzone fragmenty zostały tymczasowo połatane, jednak ze względu na zły stan dachu trzeba liczyć się z tym, że w przyszłości porywisty wiatr wyrządzi dalsze szkody. Niezbędny jest kapitalny remont. więcej »
ŚP. KS. PROBOSZCZ ANDRZEJ SCIESINSKI 1966-2015