W tym tygodniu:

• We wtorek 28 października – święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Dzień imienin Proboszcza Seniora – Ks. Tadeusza.
  • W sobotę 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00. Procesja za zmarłych z Mszą św. na cmentarzu Emaus o godz. 14.00. Jest to pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po wieczornej Mszy Świętej. Kapłani odwiedzą chorych w sobotę 8 listopada.
  • W niedzielę 2 listopada –  wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – „Dzień Zaduszny”. Msza św. o godz. 18.00 w dzień zaduszny i we wszystkie czwartki listopada będzie sprawowana w intencji zmarłych, za których modlimy się w wypominkach.
  • Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących za pobożne nawiedzenie cmentarza, odmówienie dowolnej modlitwy za zmarłych. Przez cały dzień Wszystkich Świętych i Dzień zaduszny można uzyskać odpust zupełny za zmarłych we wszystkich kościołach i kaplicach spełniając następujące warunki:
    • pobożne nawiedzenie kościoła
    • odmówienie Ojcze nasz … i Wierzę w Boga …
    • spowiedź i Komunia Św.
    • dowolna modlitwa w intencji Ojca Św.
KOPIA OBRAZU MB CZĘSTOCHOWSKIEJ POŚWIĘCONA PRZEZ KS. ARCYBISKUPA T. GOCŁOWSKIEGO 5.10.2014 R.