W tym tygodniu:

• W poniedziałek i wtorek (2 i 3 maja) nasza Parafia przeżywać będzie peregrynację cudownej kopii figury Matki Bożej z Lourdes. Msza św. z powitaniem Matki Bożej 2 maja o godzinie 18.00. Nabożeństwo oczekiwania rozpocznie się o godzinie 17.40. Msze św. 3 maja w Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski jak w każdą niedzielę. Na godzinę 13.00 zapraszamy przede wszystkim  osoby starsze i chorych, w czasie Mszy św. Namaszczenie olejami św. i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem na sposób lurdzki.
  • W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godziny 16.30 i Msza św. dla dzieci o godzinie 17.00.
  • W najbliższą sobotę kapłani odwiedzą chorych z Komunia św. Po wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec wynagradzający Najświętszemu Sercu Maryi.
  • Nabożeństwa majowe będą sprawowane po wieczornych Mszach św. Na Wzgórzu Mickiewicza nabożeństwo majowe przy kapliczce odbywa się tradycyjnie o godz. 19.00, do udziału w którym serdecznie zachęcamy.