W tym tygodniu:

• Zapraszamy na spotkanie wspólnoty Marana-Tha w środę po wieczornej Mszy św.
  • Drodzy czciciele Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do włączenia się w światowy rytm modlitwy na skrzyżowaniach ulic. Spotykamy się tradycyjnie już 28 września w środę o 15.00. na naszym skrzyżowaniu przy kościele, przy nowej pętli. Niech przez chwilę świat zatrzyma się w zadumie i kontemplacji Bożego Miłosierdzia. Niech przez chwilę ucichnie zgiełk, by mógł być słyszalny święty szept koronki proszącej Pana Boga za prześladowanych chrześcijan i ich prześladowców, o przebaczenie dla nich i o łaskę poznania Boga, o pokój na ziemi, jak również w intencjach ważnych dla społeczności, w której żyjemy.
  • W czwartek 29 września – Święto Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
  • W czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu, a po adoracji spotkanie Kręgu Biblijnego.
  • W piątek 30 września – Św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.
  • W sobotę 1 października – Św. Teresy od dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.
  • Od soboty 1 października nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15.

Katechezy przygotowujące do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej

13 września rozpoczęliśmy katechezy przy parafii, przygotowujące do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.
Zajęcia odbywają się z podziałem na klasy:
wtorek, g. 16.00 (kl. IIIa), wtorek, g. 17.00 (kl. IIIb), środa, g. 16.00 (kl. IIIc), środa, g. 17.00 (kl. IIId).
Obecność jest obowiązkowa. Dzieci powinny mieć ze sobą zeszyt oraz przybory szkolne.
Jeśli dziecko ma wracać samo do domu, proszę w zeszycie napisać zgodę na samodzielny powrót.