W tym tygodniu:

• Przez cały miesiąc czerwiec nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa po wieczornych Mszach św.
  • W środę – wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  • W czwartek 23 czerwca – dzieci  i młodzież, która kończy rok szkolny oraz rodziców i nauczycieli serdecznie zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za miniony rok o godz. 10.45. Spowiedź od godz. 10.30. Szkoła Lingwista zaprasza na Mszę św. również w czwartek o godzinie 9.00.
  • Również w czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkich Ojców na adorację i montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Ojca.
  • W piątek 24 czerwca – uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
Nie minęło jeszcze pół roku od dnia gdy na wieży naszego kościoła znowu pojawiły się zegary, a mamy kolejny powód do radości. Dzięki zaangażowaniu naszych parafianek oraz dzięki sponsorowi – firmie Nobas – powrócił do parafii przedwojenny proporzec Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Męskiej.

Proporzec Proporzec