W tym tygodniu:

• W środę po wieczornej Mszy św. Wspólnota Marana – Tha zaprasza na spotkanie w salce katechetycznej.
  • We wszystkie piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Drogi Krzyżowe: rano o godz. 9.00, po południu dzieci o godz. 17.00 oraz po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30. Młodzież oraz późno wracający z pracy i wszystkich szukających wyciszenia i refleksji Droga Krzyżowa o godz. 19.30. Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • We wszystkie Niedziele Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem Pasyjnym o godz. 17.00. Kazania głosił będzie Ks. diakon Marek Górzyński.
  • Tegoroczne rekolekcje Wielkopostne, rozpoczną się od IV Niedzieli Wielkiego Postu – 6 marca. Natomiast dla dzieci i młodzieży od V Niedzieli Wielkiego Postu.

Zegar wieżowy

Trzeba było czekać aż 70 lat aby na wieży kościoła znowu pojawiły się zegary. W czasie świąt jedna z tarcz była wystawiona obok ambony, można było zobaczyć ją z bliska i zrobić pamiątkowe zdjęcie.
Bóg zapłać za modlitwę w tej intencji i za każdą złożoną ofiarę.

Zegar wieżowy