W tym tygodniu:

• W niedzielę na Mszy św. o godzinie 10.00 będziemy przeżywać Uroczystość I Komunii Św. Polecamy wszystkie dzieci i ich rodziców modlitwie Parafian. Codziennie w Białym Tygodniu dzieci o godz. 17.30 spotykają się na nabożeństwie majowym i Mszy św.
  • We wtorek wspólnota Marana-Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  • W środę 10.05 rozpoczął się 7 tygodniowy cykl katechez pt. Seminarium Odnowy Wiary. Kolejne spotkanie w najbliższą środę  24.05. Rozpoczęcie o godzinie 19.00.
  • W każdy czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adorację, a po Adoracji zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  • W każdą sobotę maja o godzinie 20.30 zapraszamy na Apel Jasnogórski połączony z nabożeństwem majowym.