W tym tygodniu:

• W poniedziałek 1 września – bł. Bronisławy, dziewicy; po wieczornej Mszy św. wymiana Tajemnic Różańca.
  • We wtorek 2 września – spotkanie Rodziny Franciszkańskiej o 16:30
  • W środę 3 września – św. Grzegorza Wielkiego, papieża; po wieczornej Mszy św. spotkanie wspólnoty Marana Tha.
  • W czwartek 4 września – modlimy się o liczne i święte powołania kapłańskie i zakonne
  • W piątek 5 września – I piątek miesiąca. Spowiedź na rannych Mszach św. oraz po południu od godz. 16.00. Msza św. Pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 17.00. po wieczornej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające NSPJ i adoracja Najświętszego Sakramentu
  • W sobotę 6 września – po rannych Mszach św. kapłani z posługą sakramentalną odwiedzą chorych. Ksiądz Adam odwiedzi swoich chorych w innym terminie. Jest to I sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP po wieczornej Mszy św.