1. Nabożeństwa majowe są sprawowane o godzinie 17.30 przed wieczorną Mszą św. Na Wzgórzu Mickiewicza nabożeństwo majowe przy kapliczce odbywa się tradycyjnie o godz. 19.00, do udziału w którym serdecznie zachęcamy. Natomiast w każdą sobotę maja o godzinie 20.30 zapraszamy na Apel Jasnogórski połączony z nabożeństwem majowym. Począwszy od maja pragniemy każdego 13 dnia miesiąca do października o godz. 20.00 gromadzić się na Mszy św. Fatimskiej zakończonej procesją z Różańcem wokół kościoła.
  2. Dzisiaj w niedzielę na wzgórzu św. Wojciecha uroczystości związane z 25 rocznicą powstania Archidiecezji.
  3. Jutro w poniedziałek Uroczystość Stanisława Biskupa i Męczennika – Głównego Patrona Polski.
  4. We wtorek spotkanie Rodziny Franciszkańskiej o godzinie 16.30.
  5. W środę wspólnota Marana-Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  6. W środę 10.05 również rozpoczyna się 7 tygodniowy cykl katechez pt. Seminarium Odnowy Wiary. Rozpoczęcie o godzinie 19.00.
  7. W każdy czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adorację, a po Adoracji zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  8. W najbliższą sobotę 13 maja o godz. 20.00 gromadzimy się na Mszy św. Fatimskiej zakończonej procesją z Różańcem wokół kościoła. Mszy św. przewodniczy i homilię wygłosi Kustosz Sanktuarium Matki Boskiej Swarzewskiej Ks. Prałat Stanisław Majkowski. Jednocześnie jest to 100-lecie Objawień Fatimskich.
  9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godzinie 11.30 będziemy przeżywać Rocznicę I Komunii Św. Polecamy wszystkie dzieci i ich rodziców modlitwie Parafian.
  10. Osoby, które pragną wyjechać na spotkania lednickie proszę o kontakt z ks. Marcinem.
  11. W zakrystii i kiosku parafialnym można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
  12. Pan odwołał do wieczności:
    • Śp. Andrzej Skupny z ul. Pana Tadeusza, l. 62
    • Śp. Piotr Swałowski z ul. Kartuskiej, l. 62
    • Śp. Piotr Jastrzębski l. 54
    • Śp. Małgorzata Dziuba l. 51
    • Śp. Regina Kaczkowska z ul. Telimeny, l. 65
    • Śp. Michał Nosowski z ul. Szarej, l. 82
    • Śp. Helga Herbasz z ul. Kartuskiej
    • Śp. Antoni Parchowski l. 19
    • Śp. Franciszek Skierka z ul. Malczewskiego

Wszystkim Parafianom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.