1. Dziś przypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego, a zarazem patronalne święto Caritas. Rozpoczyna się 73 Tydzień Miłosierdzia. Hasło tegorocznego Tygodnia Miłosierdzia „Być dobrym jak chleb”. Z tej okazji dziś zbiórka do puszek przeznaczona na Syrię. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
  2. Z okazji Niedzieli Miłosierdzia zapraszamy na godzinę 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  3. Różaniec w intencji Ojczyzny codziennie o godz. 17.30.
  4. W środę po wieczornej Mszy św. Wspólnota Marana-Tha zaprasza na spotkanie w salce katechetycznej.
  5. W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  6. W czwartek  zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adorację.
  7. Przypominamy, iż 10 maja rozpocznie się w naszej Parafii „Laboratorium wiary” W każdą środę przez kolejnych 7 tygodni będą się odbywały katechezy prowadzone przez Witka Wilka zapraszamy na pogłębienie swojej wiary.
  8. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a w nim ciekawe artykuły związane ze świętami Wielkanocnymi.
  9. Pan odwołał do wieczności:
    • Śp. Krzysztofa Dolatko l. 75

Wszystkim Parafianom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.