1. Nabożeństwa majowe są sprawowane o godzinie 17.30 przed  wieczorną Mszą św. Na Wzgórzu Mickiewicza nabożeństwo majowe przy kapliczce odbywa się tradycyjnie o godz. 19.00, do udziału w którym serdecznie zachęcamy. Natomiast w każdą sobotę maja o godzinie 20.30 zapraszamy na Apel Jasnogórski połączony z nabożeństwem majowym.
  2. Dzisiaj w  niedzielę na Mszy św. o godzinie 11.30 będziemy przeżywać Rocznicę I Komunii Św. Polecamy wszystkie dzieci i ich rodziców modlitwie Parafian.
  3. We wtorek wspólnota Marana Tha zaprasza na spotkanie po wieczornej Mszy św.
  4. W środę 10.05   rozpoczął się 7 tygodniowy cykl katechez pt.  Seminarium Odnowy Wiary. Kolejne spotkanie w najbliższą środę  17.05. Rozpoczęcie o godzinie 19.00.
  5. W każdy czwartek zapraszamy po wieczornej Mszy św. na Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adorację, a po Adoracji po wieczornej Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie Kręgu Biblijnego do salki katechetycznej.
  6. Dzisiaj w niedzielę witamy w naszej wspólnocie parafialnej księdza Sławomira Skoblika z parafii Miłosierdzia Bożego w Chłapowie, który prosi o wsparcie do puszek na budowę kościoła.
  7. W przyszłą niedzielę o godzinie 10.00 dzieci z klas 3 będą przeżywały uroczystość I Komunii Św.
  8. Osoby, które pragną wyjechać na spotkania lednickie proszę o kontakt z ks. Marcinem.
  9. W zakrystii można nabyć najnowszy numer Gościa Niedzielnego.

Wszystkim Parafianom, którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny, imieniny czy jakieś osobiste rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.