Bóg zajaśniał z Syjonu, korony piękności. [Ps 50,2].
W niedzielę 31.12.2017 r. gościliśmy w naszej parafii polsko-białoruski zespół "Syjon". Swoją grą i śpiewem upiększali liturgię Mszy św., oraz po Mszach odgrywali krótki koncert kolęd w języku polskim oraz białoruskim.