Pogrzeb

Celem załatwienia formalności związanych z pogrzebem należy:

• zgłosić się do parafii zamieszkania zmarłego, celem załatwienia formalności. W przypadku wyboru innej parafii potrzebna jest zgoda z parafii zamieszkania i parafii gdzie ma odbyć się liturgia pogrzebowa.
  • w kancelarii parafialnej należy przedstawić akt zgonu osoby zmarłej oraz informacje z zakładu pogrzebowego dotyczące miejsca i czasu pogrzebu.

Formalności można załatwiać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania lub o każdej innej porze.