Synod o Synodalności

Dnia 21 października 2021 odbyło się pierwsze spotkanie dotyczące Synodu o Synodalności, 23 października abp Tadeusz Wojda przewodniczył w katedrze oliwskiej Mszy św. inaugurującej diecezjalny etap Synodu, natomiast 29 października odbyły się warsztaty synodalne dla przedstawicieli poszczególnych grup, wspólnot, parafii itp.

W tym miejscu będziemy podawać informacje dotyczące Synodu w Parafii i w Diecezji.

Zapraszam do zapoznania się z pracami Synodu.

ks. Jacek Tabor - Proboszcz

Ankieta Synodu o Synodalności