W Wielką środę 5 kwietnia zapraszamy po Mszy św. wieczornej o godzinie 19.00 na koncert pasyjny na kanwie Drogi Krzyżowej „Niech pod krzyżem z Tobą stoję…” w wykonaniu artystów scen polskich.
Drodzy Bracia i Siostry, Ostatnie miesiące obfitują w różnego rodzaju ataki na św. Jana Pawła II. Jest to bezpodstawna próba obalenia jego autorytetu przez niszczenie świętości. Dyskredytując osobę Papieża pozbawia się zwłaszcza młode pokolenie waż…